Україна, м. Запоріжжя

RU
UA

АЛМАЗНА РІЗКА БЕТОНУ
СВЕРДЛІННЯ ТА БУРІННЯ ОТВОРІВ
У ЗАПОРІЖЖІ

Акуратно. Швидко. Чисто. Професійно.

З 2003 року

Ювелірно та акуратно ріжемо,
буримо, свердлимо будь-які поверхні

5 років
гарантії

Надаємо гарантію на демонтажні роботи,
свердління отворів та влаштування пройомів

500 грн
бонусу

Даруємо нашим постійним
клієнтам сертифікат
на подальші роботи

Ми впораємося
з будь-якою міцною перешкодою

Виконуємо роботи у квартирах, будинках, офісах, на підприємствах

4 переваги
алмазних технологій

ідеальний варіант для ремонту та перепланування

 • Алмаз ріже все! Ріжемо та буримо все міцне – цегла, бетон, залізобетон,
  граніт, арматуру та асфальт
 • Без сколів та тріщин Обладнання в руках у справжніх професіоналів не завдає шкоди робочій поверхні, як на етапі ремонту, так і після фінішних оздоблювальних робіт
 • Мінімальний шум Свердління за допомогою алмазного інструменту - це
  безударний метод, тому шумовий ефект зведений до мінімуму
 • Без бруду та пилу Пиловловлювачі та водозабірники обладнання
  забезпечують повну відсутність бруду та пилу

ГАЛЕРЕЯ НАШИХ РОБОТ

Реальні результати без фотошопу та рекламних слоганів

Алмазне свердління отвору для вентиляції

Алмазне свердління отвору для вентиляції

Алмазне свердління отвору діаметром 130 мм у цегляній стіні (товщиною 580 мм) для вентиляції. При виконанні цього замовлення, ми вибрали відповідне місце для кухонної вентиляції, погодили із замовником і акуратно просвердлили наскрізний отвір діаметром 130 мм, з ухилом 3 градуси у бік вулиці (щоб уникнути попадання конденсату у квартиру). Після закінчення роботи прибрали за собою все сміття 6,2 кг.

Подарували "ПОДАРУНКОВИЙ СЕРТИФІКАТ", подякували замовникам за надання роботи та поїхали виконувати наступне замовлення. З цією роботою ми успішно впоралися за 35 хвилин.

Алмазне буріння отворів у паркані

Алмазне буріння отворів у паркані

Алмазне буріння отворів в цегляному паркані, максимально акуратно без сколів і тріщин - таке побажання було у замовника. Ми в першу чергу просвітили цегляну огорожу на наявність у ній електропроводки, потім змонтували установку алмазного буріння (через поролонову прокладку) та під'єднати пилосос. Повільно та впевнено просвердлили отвір діаметром 60 мм із глибиною проходу 120 мм. Отвір вирізали ідеально рівним без сколів та тріщин. Прибрали сміття і приступили до буріння наступного отвору. Замовник залишився задоволений роботою.

Отвір у підлозі

Отвір у підлозі

Отвір у підлозі для стоку води ми виконували взимку при температурі -4 градуси. Оскільки була необхідність просвердлити отвір у альтанці взимку, ми використовували замість води спеціальну рідину, що не замерзає, в кількості 3,4 літра. Діаметр висвердленого отвору 120 мм та глибина проходу фрези 360 мм (залізобетон) - ми просвердлимо за будь-якої пори року!

Посилення пройому швелером у несучій стіні

Посилення пройому швелером у несучій стіні

Часто буває, що при влаштуванні стяжки підлоги з утепленням, висота отвору зменшується. І тоді отвір необхідно збільшити у висоту. В цьому випадку посилення пройому швелером, у цегляній несучій стіні 16-ти поверхового будинку, ми виконуємо згідно з технічним висновком. Робимо розмітку, прорізаємо з двох сторін отвору штроби над залізобетонною балкою (ширина штроби 220 мм, глибина 100 мм, довжина 1500 мм). Закидуємо на стінки штроби цементно-піщаний розчин (в 1 шар товщиною до 10 мм), закладаємо в ці штроби швелера № 20 і стягуємо шпильками № 16, зачеканюємо проміжки цементно-піщаним розчином марки М100, алмазними дисками зрізаємо залізобетонні перемички, приварюємо залізобетонні пластини, обробляємо метал грунтовкою. Прибираємо робоче місце і пройом готовий!

Штроба в цегляній стіні

Штроба в цегляній стіні

Штроблення цегляної стіни для укладання вентиляційної труби ми виконуємо за допомогою бетонорізу з професійним пилососом та малого перфоратора. В цю штробу монтуємо вентиляційну трубу і зачеканюємо розчином. Прибираємо після себе та здаэмо роботу виконробу. Весь процес зайняв 3,5 години. Зробили все акуратно та з мінімільною кількістю пилу.

Пробити отвір у стіні

Пробити отвір у стіні

Пробити отвір у стіні можна перфоратором (насвердлюючи багато маленьких отворів по кругу) або вибити молотком та зубилом. Але це точно не наш метод! Ми вирізаємо отвори алмазними коронками (на суху з пилососом) та з охолодженням водою, за допомогою установки алмазного буріння. Даний отвір свердлили на суху, бо у стіні була відсутня арматура. Діаметр отвору 160 мм, глибина проходу 510 мм, час виконання роботи 17,5 хвилин, а вага будівельного сміття (циліндричний керн) 4,8 кг. Роботу виконали швидко та якісно, без пилу та бруду, а залишки сміття забрали із собою.

Пройом у стіні

Проріз у стіні

З метою покращення планування квартири, дуже часто клієнти бажають зробити новий отвір у міжкімнатній стіні. І цього разу клієнт довірився нашій компанії і надав можливість виконати таку роботу, оскільки ми щомісяця виконуємо близько 10-12 отворів у стінах та перекриттях, а наші постійні замовники - це будівельники та майстри, котрі займаються оздоблювальними роботами. Всі вони знають нашу компанію і довіряють нам такі завдання. Даний отвір у стіні між кухнею та кімнатою ми зробили за 2 дні. Із сусідами порозумілися одразу - це теж важливо. Після закінчення роботи добре прибрали «під пилосос». Дотримуючись усіх норм та рекомендацій розробника проєкту, пройом зробили відмінно.

Розширення отвору на балкон

Розширення отвору на балкон

Наша компанія часто отримує замовлення на демонтаж підвіконного блоку. Процес об'єднання кімнати з балконом з кожним роком набирає популярності. Звичайно, таке перепланування робити не заборонено, але все ж таки бажано узгодити та отримати проєкт. Це замовлення ми виконували в монолітній новобудові шляхом вирізування частини стіни, несучу здатність будинку не порушили, кімната стала більш просторою та світлою. Дизайнерський проєкт реалізований.

Алмазна різка стін

Алмазна різка стін

Технологія алмазної різки бетону в Україну прийшла в 90-ті роки. Ми її використовуємо при вирізанні отворів, пройомів та штроб. Це замовлення ми виконували в приватному будинку, вирізали отвір у фундаменті будинку. Розмір отвору 2,1 м * 0,9 м * 0,4 м. Монтаж металевих підсилювачів замовник вирішив виконати самотужки. Весь процес зайняв 2 робочі дні з прибиранням сміття.

Пройом у панельному будинку

Пройом у панельному будинку

При переплануванні квартири було прийнято рішення зробити отвір у стіновій панелі (між кухнею та кімнатою). Для вирішення цього завдання, ми використовуємо алмазну різку бетону без пилу, щоб виключити ударні та вібраційні навантаження на споруду, крім того, алмазна різка супроводжується ідеально рівною лінією зрізу. Але спочатку виконуємо посилення отвору – це важливо. За потреби зробимо проєктну документацію. Цю роботу ми виконали за 4 робочі дні. Майстри з оздоблювальних робіт в цей час виконували свою роботу в сусідніх кімнатах. Всі працювали злагоджено і залишилися задоволені результатом.

Наші умови зрозумілі та зручні

Ми підтвердимо це своїм підходом до справи

Ціна та терміни робіт обумовлюються до початку робіт

Ціна та строки робіт
обговорюються
до початку робіт

Зручна та безпечна форма оплати – Приват24 або готівка

Зручна та безпечна форма оплати –
Приват24 або готівка

Без передоплати Оплата проводиться після прийому робіт

Без передоплати
Оплата здійснюється
після прийняття робіт

Договір укладаємо при необхідності (ПП без ПДВ) Потрібен чек - випишемо

Договір укладаємо
за потреби (ПП без ПДВ)
Потрібен чек - випишемо

Чесні ціни на алмазна різка бетону
у Запоріжжі

Ціни на

№ з.п. Найменування робіт Вартість
1 Арка у стіні від 650 грн/шт.
2  Алмазна різка залізобетону договірна
3 Алмазне свердління отворів від 260 грн./м.пог.
4 Розширення отвору в цегляній стіні від 275 грн./м.пог.
5 Розширення отвору в бетонній стіні від 350 грн./м.пог.

Ми готові розпочати роботу
у день замовлення

Схема роботи з нами

 • Ви телефонуйте нам або залишаєте заявку.
 • Узгоджуємо умови, вартість та зручний для вас час виконання демонтажних робіт.
 • Перед виїздом наші спеціалісти телефонують Вам
  та підтверджують зустріч
 • Наші майстри виконують роботу, а Ви відпочиваєте.
 • Ви приймаєте та оплачуєте роботу.
 • Ми Вам дякуємо та даруємо Вам
  подарунковий сертифікат на 500 грн.

Залишіть відгук про нашу роботу

Антон
07.09.2019
Мої вітання місту Запоріжжя. Я займаюся вентиляцією та рекуперацією приміщень. Майже 5 років співпрацюю з компанією demontag.zp.ua Замовляю буріння отворів в стінах та монтаж рекуператорів. Працюю з команією дистанційно і дуже задоволений. Адже парубки професіонали, оперативно приїздять до замовника і якісно виконують роботу. Мені подобається робота компанії. Хлопці молодці. Так тримати.
Виталий
12.07.2019
Ни когда не писал отзывы, но здесь был приятно удивлен и доволен как выполнили работу мастера с demontag.zp.ua . Мне посоветовал компанию мой знакомый, ребята сверлили отверстия и вырезали проем - остался доволен. Я позвонил в компанию. Приехали ко мне в день моего звонка, сделали 2 отверстия для вытяжки, и что очень важно аккуратно и чисто, с учетом того что уже сделан ремонт. Цены адекватные. В общем молодцы, ставлю вам крепкие 12 балов!
Алина
09.03.2019
Делала перепланировку в квартире. Искала демонтажную компанию, которая сделает проект с разрешениями и конечно же сами все сломают и уберут. Нужно было снести 4 перестенка, демонтировать ванную, старый балкон, полы разобрать и снять плитку с штукатуркой. В общем работы было много. Пересерфила инет с отзывами у нас в Запорожье, и остановилась на demontag.zp.ua . Сами сделали проект и узаконили. Работники - аккуратные, чистые и культурные, я приятно удивлена, видно что профессионалы своего дела, все сделали за 5 дней, еще и убрали за собой. Рекомендую компанию demontag.zp.ua! Вы молодцы, и дальше двигайтесь в этом направлении.
Зателефонувати
Проконсультуватися
>>>