Україна, м. Запоріжжя

RU
UA

Демонтаж,
знесення димових труб
професійно та безпечно

Демонтаж димових труб

23хвилин

Дзвоніть прямо зараз
 і ми працюємо
у Вас

7районів

Працюємо у всіх районах
міста Запоріжжя

7спеціалістів

Команда з
7 висококласних фахівців

62од.
інструменту

Понад 62 одиниці
професійного
інструменту

При переобладнанні або ліквідації підприємства іноді виникає необхідність демонтажу димових труб. Ми рекомендуємо довірити цей вид робіт професіоналам.

І ми зможемо Вам у цьому допомогти.

Чому саме ми?

  • Наша команда виконує демонтаж труб будь-якої складності безпечно та якісно;
  • Ми надаємо фотозвіт замовнику на кожному з основних етапів роботи;
  • Виконуємо знесення димових труб уже понад 16 років по всій Україні;
  • Наша команда здійснила понад 30 успішних демонтажів цього виду;

Як ми проводимо підготовку?

Демонтаж залізобетонної або цегляної труби — непросте завдання, яке потребує ретельного аналізу та індивідуального підходу. Насамперед проводиться оцінка стану труби та її фундаменту. Ми перевіряємо наявність тріщин, чи прогнила підстава (у разі металевих труб) та стан кладки цегли. Це є основою нашої оцінки, оскільки у разі прогнилої підстави або великих тріщин, знос труби невеликими частинами несе в собі небезпеку для життя.

Після цього ми проводимо аналіз прилеглої території (наявність інших будівель та їх стан, щільність забудови, наявність вільного місця, комунікацій) та параметрів труби (матеріал, внутрішній та зовнішній діаметр, висота, товщина стінок труби). Проаналізувавши всі дані, ми вибираємо найбільш вдалий метод зносу труби.

Потім, ми очищаємо місце та огороджуємо територію, щоб не допустити проникнення сторонніх людей туди, де відбуватиметься демонтаж.

Види технік, які ми застосовуємо під час демонтажу цегляних та залізобетонних труб:

  1. Промисловий альпінізм. Найчастіше під час знесення ми використовуємо промисловий альпінізм. Його суть полягає в поетапному розбиранні та скиданні відокремлених елементів усередину. Потім у підставі труби робимо отвір, щоб можна було забрати та вивезти будівельне сміття. За високої щільності забудови ми здійснюємо демонтаж за допомогою професійного обладнання, відокремлюючи маленькі частини. Це дозволяє зробити нашу роботу максимально тихо. Якщо потрібно зробити демонтаж швидше і нема потреби в забезпеченні низького рівня шуму, ми здійснюємо демонтаж труби більшими частинами.
  2. Знесення труби повністю. Також є випадки, коли застосування попередніх підходів є недоцільним у зв'язку зі станом труби, наявністю вільного простору або іншими факторами. Тому в цій ситуації ми вдаємося до звалювання труби повністю. Хоч сам процес відбувається за 30 хвилин, але підготовка може зайняти від 1 дня до 2 тижнів. Цей метод вимагає ретельного аналізу, тому що необхідно точно спланувати падіння труби на заздалегідь підготовлений майданчик.

Які послуги ми пропонуємо крім демонтажу труб із залізобетону та цегли?

  • Демонтаж металевої труби. Ми здійснюємо демонтаж металевих труб. При їх знесенні ми використовуємо той самий підхід, що й при демонтажі металоконструкцій. Під час демонтажу використовуємо спеціальну вантажну техніку для плавного опускання елементів труби.
  • Розбирання цегляної димової труби. Димова труба в будинку найчастіше виконується з червоної цегли, азбестової труби, нержавіючої сталі та височить над дахом будинку на висоту приблизно 0,5 - 1,4 метра.

Як демонтувати димар?

Під час роботи ми споруджуємо спеціальні підмости з огорожами навколо труб. Демонтаж димової труби в приватному будинку здійснюємо послідовним зняттям кожного шару цегли, працюємо у спеціальних костюмах, респіраторах та захисних окулярах.

По завершенню демонтажних робіт наша компанія пропонує вивіз будівельного сміття для подальшої утилізації. Завдяки цьому Ви можете співпрацювати з однією компанією протягом усього часу виконання робіт.

Демонтаж труби Знесення димової труби
Зателефонувати
Проконсультуватися
>>>