Україна, м. Запоріжжя

RU
UA

ПЕРША ДЕМОНТАЖНА КОМПАНІЯ
У ЗАПОРІЖЖІ

що працює за європейськими стандартами

Виконуємо як дрібні, так і великі обсяги робіт

Виконуємо як дрібні,
так і великі обсяги робіт

Працюємо акуратно, без шуму та пилу

Працюємо акуратно,
без шуму та пилу

Не залишаємо бруду та вивозимо сміття

Не залишаємо бруду
та вивозимо сміття

Гарантуємо терміни своїми грошима

Гарантуємо терміни
своїми грошима

РУЙНУЄМО НЕ ТІЛЬКИ СТІНИ,
АЛЕ І СТЕРЕОТИПИ ПРО ДЕМОНТАЖ

 • БУДЬ-ЯКІ МАТЕРІАЛИ Непорушні стіни - це міф! Ріжемо, буримо, свердлимо будь-які тверді матеріали - цегла, граніт, бетон, а також монолітний залізобетон з металевою арматурою.
 • БЕЗ ВІБРАЦІЙ Відбійні молотки та кувалди - це в минулому.
  Ми гарантуємо 100% зберігання міцності конструкції, відсутність сколів і тріщин при створенні будь-яких отворів.
 • БЕЗ ШУМУ Перепланування - це не привід сваритися із сусідами.
  Шум від нашого обладнання на 12 дБА нижче, ніж максимальний дозволений будівельними нормами.
 • БЕЗ ПИЛУ Так, таке буває!
  Ми працюємо навіть у приміщеннях з готовим оздобленням.
  Застосовуємо професійні пилососи. І свердлимо як у кіно: "Акуратно, але сильно".

ДАЄМО «ЗАЛІЗОБЕТОННІ» ГАРАНТІЇ

понад 3500 замовників вже можуть підтвердити
нашу майстерність та порядність

 • Несемо відповідальність за роботу При необхідності укладаємо договір, в якому
  вказуємо гарантії щодо якості та термінів
 • Гарантуємо якість Надаємо гарантію 5 років на демонтажні роботи, свердління отворів та влаштування дверних пройомів
 • Гарантуємо терміни Повертаємо 10% від вартості робіт
  у разі порушення обумовлених із замовником термінів

ГАЛЕРЕЯ НАШИХ РОБІТ

Реальні результати без фотошопу та рекламних слоганів

Свердління отвору в цегляному заборе

Свердління отвору в цегляному паркані.

Свердління отвору в цегляному паркані ми виконували в зимовий час. Важливо було просвердлити отвір Д-60 мм таким чином, щоб не забруднити цеглу і просвердлити 5 отворів по периметру на одному рівні (1,4 метра). У цій роботі ми використовували професійні пилососи, лазерний рівень та обладнання для алмазного буріння. Просвердлили отвір без води та пилу – на суху з пилососом. Будівельники перевірили всі відстані та залишилися задоволені нашою роботою.

Пройом у стіні

Пройом у стіні

Для нашої компанії demontag.zp.ua немає нездійсненних завдань! Пройом у стіні? Легко! Це замовлення ми виконали лише за 2 дні. Зробили розмітку площі, де вирізатиметься отвір. Виявили та знеструмили проводку. Далі ми змонтували посилення отвору: металеві балки та швелер №20. На наступному етапі без пилу вирізали сам проріз алмазною різкою і завершили зміцнення отвору металоконструкціями, все обґрунтували в 3 шари та зачеканили. Все будівельне сміття ми зібрали за собою, запакували та вивезли на утилізацію. Ми завжди залишаємо порядок після себе. Процес улаштування отвору складний і вимагає певних навичок, знань та досвіду, тому що в цій роботі дрібниць не буває.

Демонтаж штукатурки зі стін

Демонтаж штукатурки зі стін

Досить часто у нас замовляють відбивання штукатурки стін, тому що будь-який ремонт починається саме з цього попереднього етапу. Перш ніж приступити до роботи, ми спеціальним приладом визначаємо наявність електропроводки під штукатуркою, розміри робочої поверхні та міцність штукатурного шару. Зняття штукатурки ми робимо комбінованим методом: за допомогою спеціальних інструментів та вручну, використовуючи молоток або заточене зубило. Після закінчення роботи, ми прибираємо за собою залишки старої штукатурки та правильно утилізуємо її. Ваш під'їзд також залишиться чистим. По завершенні всіх робіт ми завжди даруємо подарунковий сертифікат на наші послуги та гарний настрій!

Розбирання бутобетонного паркану

Демонтаж паркану з буту

Навесні нам надійшло замовлення розібрати частину бутобетонної стіни, але замовнику було важливо, щоб дах залишився цілим і неушкодженим. Після ретельного аналізу ділянки робіт, було прийнято рішення змонтувати невелику металеву балку під коник покрівлі, а потім розбирати частину паркану. Весь процес зайняв досить багато часу, оскільки додатково потрібно було запакувати електропроводку, сигналізацію та відеоспостереження. Завершальним етапом роботи було прибирання всього будівельного сміття. Підсумок нашої роботи: паркан успішно демонтований, замовник та будівельники задоволені якістю виконаних робіт.

Демонтаж димоходу в квартирі

Демонтаж димоходу в квартирі

Замовлення на демонтаж димаря надходять не часто. І, тим не менш, у нас було вже 32 подібних замовлення, тому це завдання для нас цілком здійсненне. До нас звернулися будівельники ремонтники та запропонували виконати таку роботу. Ретельно проаналізувавши робочу зону та оцінивши стан димохідної труби, ми зрозуміли, що завдання непросте і тут важливо не зашкодити. Адже при розбиранні цегляної димохідної труби один необережний рух може спричинити масу проблем: від пошкодження цілісності стіни до обвалу стелі, тому що в 1940-1950-х роках печі в квартирах будували не тільки для обігріву, але і як упор для балок верхнього поверху. Після цього ми зробили покриття підлоги, що «амортизує», і почали демонтаж димаря. Роботу ми виконували дуже акуратно і при цьому впоралися всього лише за 1 день. На прохання замовника, ми зберегли в цілісності частину цегли для повторного використання, а все будівельне сміття зібрали та утилізували.

Демонтаж сантехкабіни

Демонтаж сантехкабіни

Щомісяця ми демонтуємо від 3 до 5 сантехкабін у нашому рідному місті Запоріжжі та близько 2-3 у Дніпрі та Києві. Стандартна сантехкабінка складається з 5 армованих бетонних стін, стелі та підлоги (марка бетону М200 товщиною 60-75 мм). При демонтажі сантехкабін ми використовуємо алмазну різку без пилу, перфоратор, болгарку, пилосос, молоток, драбину і монтажний лом. Для початку ми перекриваємо та відключаємо інженерні мережі. Далі знімаємо двері, унітаз, умивальник, дзеркала, змішувачі, ванну чи душ. Після цього знімаємо плитку зі стін та підлоги. Потім демонтуємо стелю та стіну (згори вниз), а дроти, що проходять у стінах, обрізаються та ізолюються. Все сміття ми відразу ж пакуємо в мішки, щоб не засмітнювати місце проведення робіт. А наприкінці ми демонтуємо бетонну підлогу. Термін виконання такого замовлення 1,5-2 дні. Робота дуже відповідальна та трудомістка, що потребує спеціальних навичок. На нашому рахунку вже понад 380 успішно виконаних демонтажів кабінок санвузлів.

Демонтаж стін

Демонтаж стін

Коли до нас звертаються з проханням розширити житловий простір, ми з радістю беремося за це замовлення, тому що у нас понад 16 років досвідудемонтажу стін (несучих, не несучих та бетонних перегородок) у квартирах. Це замовлення ми виконували в панельному будинку м. Запоріжжя. Завданням було прибрати 5 гіпсолітових перегородок без сильного шуму, без вібрації та динамічних навантажень. Для виконання цих робіт ми використовували спеціальний інструмент: драбину, "мавпу", перфоратор, прилад виявлення проводки, молоток та алмазну різку з пилососом. Для початку ми визначаємо: це несучі стіни або ні. Відключили інженерні мережі. Розрізали перегородку на невеликі фрагменти та склали будівельне сміття у мішки. Наше обладнання оснащене пилососом, який під час різки збирає увесь пил. Демонтаж гіпсових перегородок виконаний, будівельне сміття винесено та вивезено, у квартирі та під'їзді чистота, адже ми прибрали все «під пилосос». Здаємо виконану роботу замовнику, вручаємо наш подарунковий сертифікат та отримуємо вдячні відгуки на нашому сайті.

Демонтаж бетонних перегородок

Демонтаж бетонних перегородок

Це замовлення ми виконали всього за 2 дні. Роботу ми починаємо з від'єднання проводки у стінах, які демонтуватимемо. Далі ми наносимо розмітку, знімаємо двері, плінтуси, лиштви та частково демонтуємо штукатурку. У цьому замовленні у нас були бетонні перегородки (товщина 6,5 см, армовані сталевим дротом 4 мм) та гіпсові блоки (товщина 10 см, армовані сталевим дротом 6 мм). Роботу виконуємо алмазною різкою з пилососом, починаючи різати стіну зверху вниз на невеликі блоки, а демонтовані частини перегородки акуратно складаємо в мішки для сміття. Після закінчення робіт ми добре прибрали у квартирі, а сміття вивезли на міське звалище. Такий метод демонтажу займає небагато часу і не спричиняє жодних наслідків. Робота виконана акуратно і якісно, адже ми розуміємося на демонтажних роботах.

Алмазна різка отвору

Алмазна різка отвору

24 години на добу ми приймаємо замовлення на алмазну різку отворів у Запоріжжі та області. Це замовлення надійшло до нас о 21:00 на сайт www.demontag.zp.ua. Ми прийняли заявку і вже вранці наступного дня розпочали виконання завдання, а о 09:25 отвір у бетонній стіні було зроблено. Отвір вирізали ідеально точного розміру (Д-152мм) без сколів та тріщин, з нахилом 2 градуси. У роботі використовували професійний пилосос, тому стіни та підлога залишилися чистими. Замовник залишився задоволений якістю виконаної роботи, оперативністю та приємним бонусом – подарунковим сертифікатом на суму до 600 грн.

ПРО КОМПАНІЮ

ВІКТОР

Керівник компанії «demontag.zp.ua»
експерт з демонтажних робіт, алмазної різки бетону та буріння отворів.

Доброго дня.

Я, Віктор Кузнєцов – керівник демонтажної компанії «demontag.zp.ua».

Наша демонтажна фірма заснована у 2004 році та понад 17 років успішно працює у Запоріжжі, Дніпрі, Харкові та Києві. Основні напрямки роботи компанії: демонтаж всіх видів «під ключ», алмазна різка бетону (без пилу) та алмазне свердління отворів.

Команда «demontag.zp.ua» є згуртованим колективом однодумців і професіоналів, завдяки чому ефективність роботи досягає найвищого рівня. Ми любимо свою роботу. У роботі використовуємо найсучасніше європейське обладнання та техніку

Робите ремонт квартири або ремонт будівлі – наша компанія завжди до Ваших послуг.

На правах керівника компанії, я гарантую Вам якість виконуваних робіт, високий професіоналізм та сервіс майстрів, пунктуальність у термінах виконання робіт.

Дзвоніть нам зараз і ми працюємо у Вас.
(067)-614-55-84
(066)-01-21-940

716 м

Загальна довжина пробурених та просвердлених отворів за 2019 рік

Це у 2,4 раза більше висоти Ейфелевої вежі.

1440 м куб.

вирізано бетону методом
"Алмазного різання"
у 2018 році

Це сумарна вантажність. майже 8 найпотужніших
самоскидів Caterpillar 797F.

2910 м кв.

демонтовано
стін
у 2018 році

Це майже 3/4
площі футбольного поля
45*90 м.

НАША КОМАНДА

Мета нашої команди – допомогти Вам реалізувати мрію.

Важливим фактором успіху демонтажної компанії «demontag.zp.ua» є дружня команда досвідчених та добре навчених професіоналів.

Усі молоді – від 20 до 40 років, спортивної статури, сильні та витривалі. Кожен з нас професіонал своєї справи – хтось чемпіон світу з алмазної різки бетону без пилу, а хтось найкращий спеціаліст з демонтажу стін та бетону або найкращий з найкращих в алмазному свердлінні та бурінні отворів.

Наші стандарти – це професіоналізм у виконанні робіт та високий сервіс послуг, що надаються, всі співробітники беруть участь у корпоративних тренінгах та отримують хороші знання.

Ми дуже цінуємо Ваш час, тому гарантуємо професійно та швидко виконати Ваше замовлення.

Дзвоніть прямо зараз:
(066)-01-21-940
(067)-614-55-84

Спеціаліст алмазного свердління отворів та встановлення рекуператорів.

Андрій

Спеціаліст з алмазного свердління отворів
та монтажу вентиляції.

Майстер алмазного буріння отворів та установки вентиляції.

Олександр

Старший майстер з демонтажних робіт,
алмазного буріння та свердління отворів.

Спеціаліст алмазного свердління, буріння отворів для водопроводу та вентиляції.

Олександр

Спеціаліст з алмазного свердління,
буріння отворів для водопроводу та вентиляції.

Майстер алмазного різання бетону та пристрою прорізів.

Віталій

Майстер з алмазної різки бетону
та влаштування пройомів.

Майстер демонтажних робіт стін, підлог, бетону та залізобетону.

Іван

Майстер по демонтажу стін,
підлоги, бетону та залізобетону.

Майстер демонтажних робіт та підготовки квартир до ремонтуу.

Ігор

Майстер з демонтажних робіт
та підготовки квартир до ремонту.

З НАМИ ЛЕГКО І ПРИЄМНО ПРАЦЮВАТИ

Ціна та терміни робіт обумовлюються до початку робіт

Ціна та строки робіт
обумовлюються до початку робіт

Зручна та безпечна форма оплати – Приват24 або готівка

Зручна та безпечна форма оплати –
Приват24 або готівка

Без передоплат

Без передоплат
Оплата здійснюється
після прийняття робіт

Договір укладаємо при необхідності (ПП без ПДВ) Потрібен чек - випишемо

Договір укладаємо
за потреби (ПП без ПДВ)
Потрібен чек - випишемо

КОРИСНІ НОВИНИ

для всіх, хто затіяв ремонт та перепланування

Як обрати гарних спеціалістів для ремонту квартири?
Як обрати гарних спеціалістів для ремонту квартири?
З чого розпочати ремонт квартири?
З чого розпочати ремонт квартири?
Чи потрібно узаконювати перепланування у квартирі?
Чи потрібно узаконювати перепланування у квартирі?
Як зробити ремонт у квартирі самостійно?
Як зробити ремонт у квартирі самостійно?

МИ ГОТОВІ ПРИСТУПИТИ ДО РОБОТИ У ДЕНЬ ЗАМОВЛЕННЯ

Зателефонувати
Проконсультуватися
>>>