Україна, м. Запоріжжя

RU
UA

Демонтаж у квартирах
"ПІД КЛЮЧ"
ОБЕРЕЖНО І НЕДОРОГО

Демонтаж у квартирах

30хвилин

Дзвоніть прямо зараз
- і через 30 хвилин ми працюємо
у Вас

7районів

Працюємо у всіх районах
міста Запоріжжя

7спеціалістів

Команда з
7 висококласних фахівців

7установок

Установок
алмазного буріння
- ми оперативні

Демонтажні роботи - перші у списку всіх основних завдань перед початком ремонту!

І відразу виникають питання: 
- Яка вартість демонтажу квартири?
- Як зробити демонтаж у квартирі?

Спочатку, ми пропонуємо розібратися докладніше у питанні: "Що ж таке демонтаж?"

Демонтаж у квартирі – це дуже важливий початковий етап ремонту. Даний процес займає досить багато часу перед початком виконання ремонтних робіт, вимагає хорошої фізичної та професійної підготовки.

Важливо якісно та безпечно демонтувати необхідну область. Звичайно, завжди хочеться максимально зберегти фінанси. Але економія в цьому питанні може призвести до небажаних та необоротних наслідків.

Адже витрати на усунення цих наслідків (тріщини, пошкодження конструкцій або проводки) при неякісній роботі можуть бути масштабнішими, ніж ціна демонтажу квартири, виконаного професіоналами. Тому Вам варто зробити вибір: «Зробити самому або довіритися тим людям, які знають та вміють все у демонтажі?»

Наша команда майстрів – це ті професіонали, яким довіряють уже багато років. Ті хлопці, які безпечно та якісно зроблять демонтажні роботи у квартирі та залишать після себе "чисте поле" для втілення всіх Ваших найкрутіших і сміливих дизайнерських рішень.

Саме тому ми пропонуємо якісний демонтаж у квартирі за приємною для Вас ціною.

Чому співпраця саме з нами стане для Вас ідеальним вибором?

 • Економія Вашого часу. Компанія "demontag.zp.ua" має багаторічний досвід у даній сфері, і розуміємо, скільки часу, сил та енергії забирає підготовка до ремонту, тому намагаємося виконати роботу дуже якісно та швидко.
 • Пунктуальність. Ми цінуємо Ваш час, тому до початку робіт ми обговорюємо терміни виконання, та гарантуємо якісний та вчасно виконаний демонтаж у квартирі. Також Ви можете стежити за процесом та вносити необхідні коригування під час роботи, щоб результат точно відповідав усім Вашим очікуванням та вимогам.  
 • Багатолітній досвід. Ми здійснюємо демонтаж перед ремонтом квартири вже протягом 16 років і можемо впоратися з абсолютно будь-яким поставленим завданням. Ми демонтували вже понад 7469 м2 стін і виконали понад 8725 різних замовлень.
 • Фотозвіт. Під час виконання замовлення надсилаємо фотографії замовнику на кожному з основних етапів роботи.
 • Приємна цінова політика. Відмінна вартість демонтажу квартири, при якій ми гарантуємо високу якість обслуговування та швидкий процес роботи. Також ми надаємо знижки, про які Ви можете дізнатися, зв'язавшись із нами за телефонами +380676145584   або   +380660121940.
 • Професійне обладнання. Ми користуємося тільки професійним європейським обладнанням, що дозволяє нам працювати тихо і без вібрацій.
 • Чистота робочого місця. Після себе ми залишаємо чистоту на робочому місці, що дозволяє Вам не турбуватися про будівельне сміття, що накопичилося.
 • Молода та професійна команда працівників. Наша команда складається з восьми молодих кваліфікованих працівників віком від 20 до 36 років. Вони енергійні та по-справжньому люблять свою роботу. І дійсно, що може бути краще, ніж кмітливі, відповідальні та ввічливі хлопці-професіонали?
 • Взаєморозуміння. Ми робимо все, щоб з кожним нашим клієнтом у нас склалися довірчі відносини, і ми завжди намагаємося порозумітися з Вашими сусідами на момент проведення демонтажу квартири.

 

Які послуги ми надаємо?

Ми вже багато років виконуємо демонтажні роботи у квартирі.
Перед початком робіт ми ретельно перевіряємо стіни на наявність прихованої проводки за допомогою сучасного детектора «Bosch DMF 10».


 • Складемо та узаконимо проєкт перепланування квартири.
 • Знімаємо плитку, шпалери, штукатурку, фарбу ПФ з будь-якої поверхні.
 • Демонтаж вікон, дверей, віконних та дверних блоків, підвіконня та тумби виконуємо акуратно і залишаємо їх у цілісності за необхідності.
 • Демонтаж у житлових приміщеннях: демонтуємо підлогу, знімаємо шпалери, старий паркет, лаги, стяжку, розбираємо антресолі та шафи.
 • Надаємо послуги з розбирання перегородок з цегли та дерева, також здійснюємо знесення бетонних перегородок завтовшки 30-80 мм.
 • Демонтаж електропроводки. Перед початком роботи ми здійснюємо діагностику та виявляємо приховану проводку у стіні. Ми не рекомендуємо виконувати демонтаж електропроводки самостійно, це небезпечно для життя і може призвести до знеструмлення всього під'їзду або навіть будинку.
 • Демонтаж санвузла: прибираємо сантехніку, стару плитку та зачищаємо поверхню до цегли або бетону, знімаємо шари старої фарби, прибираємо сміття та засипку зі шлаку.
 • Демонтаж старих квартир, а також гарантуємо збереження всіх конструкцій.
 • Прибирання сміття. Ми також надаємо такі послуги як: винос сміття у будівельних мішках, завантаження та вивіз сміття, прибирання у приміщенні, під'їзді та на прибудинковій території, вологе прибирання.
 • Спілкування з сусідами. Ми попереджаємо сусідів перед початком виконання демонтажних робіт, аргументуючи це правом проведення ремонтних робіт з 9:00 до 17:00. Ми обов'язково розмістимо в під'їзді оголошення та повідомимо жителів про термін ремонту і в який час він проводитиметься.

Демонтаж квартири ціна

Ціни на

 № з.п. Найменування робіт Вартість
1 Демонтаж у квартирі "сталінка" від 35 до 243 грн/м2
2 Демонтаж у квартирі "хрущовка" від 30 до 410 грн/м2
3 Демонтаж у квартирі київський проєкт від 25 до 382 грн/м2
4 Демонтаж у квартирі чеський проєкт від 20 до 360 грн/м2
5 Демонтаж у квартирі "новобуд" від 15 до 365 грн/м2
6 Фасування будівельного сміття у спец. мішки від 7,5 до 17,9 грн/шт.
7 Спуск сміття після будівельних робіт у мішках (поверх/штука) від 3,3 до 11,7 грн/шт.
8 Завантаження сміття у спец. мішки в а/самоскид від 5,6 до 10,9 грн/шт.
9 Вивіз будівельного сміття (ЗІЛ, Газон) від 1 до 5 тонн від 750 до 1598 грн/рейс
10 Вивіз будівельного сміття (Камаз) від 10 до 12 тонн від 1060 до 2603 грн/рейс
11 Вивіз будівельного сміття (Ман) від 20 до 22 тонн від 1908 до 3303 грн/рейс
12 Вантажно-розвантажувальні роботи будь-якої складності дог./тонна
13 Силові роботи різного обсягу від 95 до 226 грн/особа

Ми - фахівці, які мають багаторічний досвід та професійні знання у всіх перерахованих вище видах робіт. Нам відомо, як уникнути небезпечних і непотрібних наслідків, які найчастіше з'являються під час самостійного чи неякісного демонтажу. Тому Ви можете сміливо довірити нам демонтаж Вашої квартири та бути впевненими, що після закінчення робіт Ви отримаєте відмінний результат.

Добросовісно та швидко виконаємо будь-який демонтаж у Вашій квартирі.
Гарантуємо, Ви залишитеся задоволені результатом!

Наші умови зрозумілі та зручні

Ми підтвердимо це своїм підходом до справи

Ціна та терміни робіт обумовлюються до початку робіт

Ціна та терміни робіт
обумовлюються
до початку робіт

Зручна та безпечна форма оплати – Приват24 або готівка

Зручна та безпечна
форма оплати –
Приват24 або готівка

Без передоплат Оплата провадитиметься після прийому робіт

Без передоплат
Оплата здійснюється
після прийому робіт

Договір укладаємо при необхідності (ПП без ПДВ) Потрібен чек - випишемо

Договір укладаємо
за потреби (ПП без ПДВ)
Потрібен чек - випишемо

Зателефонувати
Проконсультуватися
>>>