Україна, м. Запоріжжя

RU
UA

Демонтаж стін
"ПІД КЛЮЧ"

Демонтаж стін Запоріжжя

27хвилин

Дзвоніть прямо зараз
 і ми працюємо
у Вас

7районів

Працюємо по
всім районам
міста Запоріжжя

18фахівців

Команда з
18 висококласних
фахівців

62од.
інструменту

Понад 62 одиниці
професійного
інструменту

Ми точно знаємо, що демонтаж стін — це дуже важливе завдання. Адже при неправильному підході чи скоєнні помилки часто бувають незворотні наслідки.

 

У багатьох будинках старої будівлі кімнати невеликі за площею та ще й неоднозначного планування. Тому в таких квартирах часто не відчувається комфорт та затишок. У такому разі, перепланування — найкращий вихід отримати зручне розташування кімнат, а для цього потрібно демонтувати одну або кількох стін.

Це не тільки візуально збільшить приміщення, але й додасть нового, свіжого рішення Вашому житлу.

Компанія «demontag.zp.ua» — компанія № 1 у Запоріжжі у питанні перепланування, демонтажу стін та перегородок з різних матеріалів «під ключ».

Ми виконуємо загальнобудівельні роботи вже понад 16 років. Наша команда складається тільки з досвідчених, кваліфікованих майстрів та робітників. Ми використовуємо тільки професійні інструменти та спеціальне обладнання.

Як демонтувати стіни?

Ми демонтуємо цегляні та бетонні стіни та перегородки методом алмазного різання без пилу або розбирання за допомогою перфораторів.

Інша справа — це демонтаж гіпсових перегородок, гіпсової стіни в панельному будинку або демонтаж стіни з піноблоків — з такими стінами ми працюємо за допомогою так званих мавп «руйнівних стін». Робота виконується швидко, безшумно та практично без пилу, що дуже важливо.

А ось демонтаж стін з бітумної черепиці та демонтаж дерев'яних стін ми здійснюємо в наступній послідовності: пристроєм виявлення проводів, просвічуємо наскрізь наявність проводів у стіні, знеструмлюємо, відбиваємо штукатурку з 2-х сторін та розрізаємо стіну на щити (приблизно 1 м * 2,8 м).


Ви також можете замовити:
  • калькуляцію або прорахунок на повний демонтаж стін;
  • технагляд за виконанням робіт;
  • проект перепланування квартири чи будинку;
  • повністю узаконити перепланування;
Дозвіл. Узаконювати. Реконструкція. Проект.

 Демонтаж стін — відповідальний процес, який потребує певних знань та серйозної підготовки. Ми категорично не рекомендуємо виконувати такі роботи самомтійно, адже достатньо лише однієї небезпечної та сильної вібрації, від якої може виникнути тріщина, а вона, у свою чергу, може призвести до незворотніх наслідків та навіть руйнування всього будинку.

 
   Наші гарантії:

  • індивідуальний підхід;
  • професійні майстри;
  • якість виконання робіт;
   Демонтаж стін та перегородок. Як зробити своїми руками?
  
   Але якщо ви все-таки вирішили провести перепланування своїми руками, то ласкаво просимо на наш YouTube-канал, де ми даємо корисні поради та показувати свою роботу, виконано акуратно, швидко та професійно.

Демонтаж стін ціна

Ціни на

№ з.п. Найменування робіт Вартість
1. Знесення цегляної стіни від 24 до 412 грн/м2
2. Знесення стін з газобетону від 24 до 321 грн/м2
3. Знесення стіни з гіпсокартону від 14 до 309 грн/м2
4. Знесення бетонної стіни від 59 до 434 грн/м2
5. Знесення дерев'яних стін від 29 до 338 грн/м2
6. Знесення стін зі шлакоблока від 22 до 312 грн/м2
7. Знесення стіни з черепашнику від 24 до 315 грн/м2
8. Знесення гіпсолітових стін від 24 до 329 грн/м2
 

Зателефонувати
Проконсультуватися
>>>