Україна, м. Запоріжжя

RU
UA

Демонтаж кабіни санвузла
"ПІД КЛЮЧ "
ОБЕРЕЖНО І НЕДОРОГО

Демонтаж кабіни санвузла

27хвилин

Дзвоніть прямо зараз
 і ми працюємо
у Вас

7районів

Працюємо у всіх районах
міста Запоріжжя

7спеціалістів

Команда з
7 висококласних фахівців

62од.
інструменту

Понад 62 одиниці
професійного інструменту
для будь-яких робіт

Під час підготовки до ремонту може виникнути бажання об'єднати санвузол з метою розширення простору та покращення вентиляції. З цього етапу слід розпочинати ремонт.

Стандартна сантехкабіна складається з 4 армованих бетонних стін, стелі та підлоги. Раніше сантехкабіни встановлювали у всіх багатоповерхових будинках та їх робили з азбестоцементу — це міцний, але дуже шкідливий для здоров'я матеріал, який зараз заборонено для використання у будівельних роботах. Саме тому останнім часом дедалі частіше демонтують сантехкабіни при капітальному ремонті.

Наша професійна команда зможе зробити демонтаж сантехкабіни та виконати все на найвищому рівні.

Отже, як проходить весь процес:

При демонтажі сантехкабін ми використовуємо алмазну різку без пилу, перфоратор, болгарку, пилосос, молоток, драбину та монтировку.

Для початку ми перекриваємо та відключаємо всі інженерні мережі. Далі знімаємо двері, унітаз, раковину, змішувачі, ванну або душову кабіну. Після цього видаляємо всю плитку зі стін та підлог. Потім демонтуємо стелю та стіни (зверху вниз), а дроти, що проходять у стінах, обрізаємо та ізолюємо для безпеки. Все сміття ми збираємо в мішки, щоб не захламлювати місце проведення робіт. Наприкінці ми демонтуємо бетонну підлогу (піддон). Усі роботи виконуємо протягом 1-3 днів. Під час виконання замовлення надаємо фотозвіт на кожному з основних етапів роботи.

Компанія demontag.zp.ua чудово впорається з поставленим завданням будь-якої складності!

Зателефонувати
Проконсультуватися
>>>