Україна, м. Запоріжжя

RU
UA

ПЕРЕПЛАНУВАННЯ
І ДЕМОНТАЖ "ПІД КЛЮЧ" В ЗАПОРІЖЖІ

Акуратно. Швидко. Чисто. Професійно.

16 років
досвіду

Компетентні та ефективні
у всіх питаннях
з демонтажу та перепланування

5 років
гарантії

Надаємо гарантію на демонтажні роботи,
свердління отворів і влаштування пройомів

500 грн
бонусу

Даруємо нашим постійним
клієнтам сертифікат
на подальші роботи

Професійний демонтаж

завдяки європейським технологіям та сучасним
інструментам демонтаж вже не «запилена робота»

 • БУДЬ-ЯКІ МАТЕРІАЛИ Непорушні стіни - це міф! Ріжемо, буримо, свердлимо будь-які тверді матеріали - цегла,
  граніт, бетон, а також монолітний залізобетон
  з металевою арматурою.
 • БЕЗ ВІБРАЦІЙ Відбійні молотки та кувалди - це в минулому.
  Ми гарантуємо 100% безпеку міцності конструкції,
  відсутність сколів та тріщин при створенні отворів або пройомів.
 • БЕЗ ШУМУ Перепланування - це не привід свариться із сусідами.
  Шум від нашого обладнання на 12 дБА нижче, ніж граничний рівень шуму, дозволений будівельними нормами.
 • БЕЗ ПИЛУ Так, таке буває!
  Ми працюємо навіть у приміщеннях з готовим оздобленням.
  Застосовуємо професійні пилососи. І свердлимо як у кіно: "Акуратно, але сильно".

Галерея наших робіт

Реальні результати без фотошопу та рекламних слоганів

ПРОЇМ У НЕСУЧІЙ СТІНІ

ОТВІР У НЕСУЧІЙ СТІНІ

У панельному будинку процес вирізання отвору починаємо з розмітки. Далі свердлимо отвори, знімаємо частину бетону верхньої частини та монтуємо металеву перемичку, встановлюємо дві частини перемички з заходом за межі отвору з обох боків, свердлимо ще отвори, щоб стягнути всю конструкцію болтами та бетонуємо. Розчин застиг, починаємо вирізати по всьому контуру з невеликим заглибленням, розділяємо на квадрати серцевину, і їх вирізаємо, вибираємо з отвору. В арочному отворі ми використовуємо гнутий товстостінний швелер. У цегляному будинку роботи починаємо з того, що знімаємо верхнє покриття стін, щоб побачити шви. Перемичка встановлюється між шовним місцем. Для верхньої кладки ми використовуємо додатково опору, поки не закріпимо швелери. Для такої роботи потрібно використовувати тільки спеціальне обладнання, яке не буде створювати зайвих вібрацій і не створить утворення тріщин. Ми використовуємо тільки алмазну установку з алмазним диском або алмазним буром. Вона не створює шум, як від перфоратора або дриля, немає будівельного пилу, бо у нашої техніки є спеціальні пилососи та водоулавлювачі. Процес створення нового отвору може тривати від 5 годин до кількох днів, все залежить від складності виконання робіт. Розширення отвору займає також від кількох годин до кількох днів. Ми завжди намагаємося виконати роботу якісно та швидко, наші контакти (067)-614-55-84 або (066)-01-21-940

Штроблення стін

Штроблення стін

Є безліч варіантів проштробити стіни або підлогу для електрики, водопроводу. Наприклад, зробити це за допомогою болгарки, але Ви повинні врахувати, що пилу з яким не впорається навіть промисловий пилосос, буде не дуже багато. Можна перфоратором, але і тут історія така ж, як і з болгаркою, але лише довше на 2 години. Ще молоток і зубило теж можуть допомогти впоратися з цим завданням. Чи є сенс заощаджувати всього 100 грн на тому, що б це зробила компанія з дорогою технікою і потім не прибирати приміщення від пилу ще тиждень, вирішувати вам. Як, наприклад, зробить цю роботу наша компанія. На початку робіт відключаємо подачу електрики на час проведення робіт. Перед штроблення ми просвічуємо стіни на наявність в них прихованих проводів, щоб на них не потрапити в процесі роботи. Далі на поверхню наносимо маршрут борозен від розподільчої коробки. Використовуємо у роботі штроборіз. У квартирі немає пилу, шви рівні. Після прорізування борозен акуратно виймаємо за допомогою фомочки вирізаний матеріал. Сміття укладаємо у мішки та виносимо на утилізацію, а вам ще до всього даруємо «Подарунковий сертифікат».

Демонтаж будинку

Демонтаж будинку

Наша компанія у 2019 році виробила більш ніж 32 демонтажі цілих домів. Цей процес починаємо з обстеження будинку (будівлі) та відключення від комунікацій. За допомогою інструменту і спецтехніки, яка є в нашому арсеналі, зняли дах і розібрали перекриття, а все сміття, яке з'являлося в процесі, сортували та помішували в будівельні мішки. Крупне сміття одразу ж завантажили в автомобіль і в цей же день вивезли з об'єкту. Таку роботу виконали в перший день. На другий день зняли дерев'яне підлогове покриття та за допомогою відбійних молотків демонтували бетонну підлогу, все сміття помістили у мішки та завантажили в камаз, наприкінці дня вивезли на звалище міста. На третій день ми приступили до демонтажу внутрішньої обшивки, вікон та дверей, а далі й внутрішніх та зовнішніх стін. На четвертий день приступили до демонтажу фундаменту за допомогою трьох відбійних молотків, двох бетоноломів і спецтехніки. Це замовлення ми виконували 5 днів. Час роботи залежить від багатьох факторів, погодних умов та обсягу виконуваних робіт. З роботою впоралися на оцінку "відмінно" і за рекомендацією замовника прийняли невелике замовлення від сусіда.

Демонтаж асфальту

Демонтаж асфальту

На даному прикладі ми зможемо вам наочно показати та розповісти, як ми виконували замовлення з демонтажу асфальту. Необхідно було демонтувати асфальтобетон для укладання комунікацій. На вирішення цього завдання було запрошено demontag.zp.ua. Ми розпочали роботи з визначення та вивчення місця де потрібно зняти асфальт та як. Роботу виконували за допомогою відбійних молотків та алмазної різки. Прорізали штробу в асфальтобетонному покритті на глибину 150 мм і шириною 171 мм, подробили на дрібні фрагменти. Відбиті шматки асфальту відразу ж у процесі роботи складали в мішки для будівельного сміття, після виконання робіт усе сміття за собою прибрали та вивезли з території. Час виконання робіт у середньому зайняв до 8 годин при обсязі 36 метрів погонних. Необхідно провести демонтаж асфальтобетонного покриття, ділянки дороги, майданчика або тротуару, звертайтеся до нас, демонтажна компанія №1 у Запоріжжі - demontag.zp.ua.

ДЕМОНТАЖ ФУНДАМЕНТУ

ДЕМОНТАЖ ФУНДАМЕНТУ

Як виконує компанія demontg.zp.ua демонтаж фундаменту? Починаємо з того, що оцінюємо обсяг виконання робіт, як глибоко посаджена основа будинку у землю, стан стін фундаменту та опори. Роботи виконуємо за допомогою спецтехніки та відбійних молотків. Обкопуємо фундамент із двох сторін. І починаємо за допомогою відбійних молотків розбивати основу на невеликі шматки, що переміщуються на навантажувач та у вантажне авто для подальшої утилізації. Час виконання робіт залежить від їхнього обсягу. Цей об'єкт ми зробили за день із вивозом сміття. Щоб якісно розібрати фундамент, краще звертатися до фахівців, адже якщо виконати роботу не за технологією, то надалі можливе просідання нового матеріалу, який будуть вкладати.

ДЕМОНТАЖ БАЛКОННОЇ ТУМБИ

ДЕМОНТАЖ БАЛКОННОЇ ТУМБИ

Демонтаж балконної тумби дозволяє розширити корисну площу. Щоб виконати якісно даний вид робіт, вам слід звернутися до професіоналів з demontag.zp.ua. Ми маємо понад 150 проведених робіт з демонтажу балконних тумб. Ось один з варіантів як ми проводимо цей вид робіт. Для початку ми вимірюємо товщину стіни. Щоб визначити яким інструментом або яким диском ми зможемо вирізати (демонтувати) балконну тумбу. Далі електроінструментом починаємо розрізати матеріал вертикальними рухами по центру. Роботи виконуються алмазним диском. Так балконна тумба розрізається на 4 частини, які потім виносяться із приміщення на утилізацію. Шви залишаються рівними, та не потребують подальшої обробки. Час проведення робіт триває від 40 хвилин до 1,30 години. Радіатор, що залишився після демонтажу балконної тумби, можна зрушити до упору вправо або вліво, а якщо розміри не дозволяють, то потрібно замінити на вертикальну модель, якщо вам не підходить жоден з цих варіантів, ви можете поставити заглушку. Ось так просто ви зможете протягом години зробити вашу кімнату світлішою і просторішою завдяки demontag.zp.ua.

ПОСИЛЕННЯ ОТВОРУ

ПОСИЛЕННЯ ОТВОРУ

Буває так, що неможливо обійтися без отвору в стіні або просто потрібно розширити старий, але якщо це несуча стіна, як бути тоді? Як узаконити перепланування у квартирі ви зможете ознайомитись у нас на сайті у розділі "корисні статті", перепланування. Але якщо ви вже серйозно налаштовані на виготовлення пройому в несучій стіні, то вам потрібно дотримуватися декількох основних правил. У вас має бути проєкт. Перед створенням проєкту проводяться обстеження всієї будівлі та її несучих конструкцій. Для правильного розташування отвору або можливості його розширення. На можливість виготовлення отвору в несучій стіні впливає кілька факторів: на якому поверсі квартира, в якій планується зробити отвір, бо чим нижче поверх, тим складніше вирізати отвір. Ступінь зносу несучих стін, наявність дефектів у фундаменті, чи робили ваші сусіди знизу або зверху перепланування, якщо так ваші шанси не великі зробити отвір. Ось у вас проєкт на руках, і є всі необхідні документи для перепланування. Як відбувається процес посилення отвору? Найважливіше у цій справі – це особливість зміцнення, яке потрібно виконувати послідовно, бо якщо зробити якусь дію передчасно, то це спричинить серйозні наслідки. Безпосередньо перед процесом різки, щоб уникнути деформації несучої стіни, треба зробити пропили, які пізніше розширюються, і куди заводяться металеві фрагменти такі, як перемичка, яка нестиме навантаження ваги верхньої частини несучої стіни. Після монтажу перемички здійснюються вертикальні пропили для формування геометричної форми отвору з металу. Тільки після початкового обрамлення отвору металом, він може бути вирізаний за допомогою спеціалізованого обладнання, такого як алмазна різка.

Демонтаж плити балкона, огорожі.

Демонтаж плити балкона, огорожі.

Один із прикладів, як ми провели демонтаж балконного блоку з посиленням на 5 поверсі багатоповерхового будинку. Ці роботи ми починаємо з огородження потенційно небезпечної території навколо будинку, щоб туди не потрапили випадкові перехожі. Потім виконуємо зняття балконної рами та підлоги. У роботі використовували такі інструменти: обладнання для алмазної різки бетону, болгарку, лом, цвяходер, молоток, монтировку. Після демонтажних робіт розпочали монтаж металевої опори. Наперед були підготовлені матеріали. Закріпили до зовнішньої стіни. Далі до опор приварили складнішу конструкцію. Під час проведення зрізання огорожі дотримувалися всіх правил техніки безпеки. У процесі роботи все сміття (не сипуче) складали в кімнаті в мішках. Після закінчення робіт усе сміття завантажили в авто та вивезли на звалище за місто. На виконання цієї роботи пішло лише 3 дні.

Демонтаж металоконструкцій.

Демонтаж металоконструкцій.

У нашій команді працюють лише професійні демонтажники. Для наочності покажемо вам, як ми виконали замовлення з демонтажу металоконструкції в Палаці Спорту. Роботу виконували на даному об'єкті за допомогою різаків та спецтехніки. На початку ми здійснили оцінку конструкції, яку потрібно демонтувати. Всі роботи проводилися з суворим дотриманням техніки безпеки. Потім зрізали кріплення, на якому тримався даний металевий балкон. Внизу за допомогою різака, який заправляється киснем і пропаном, розрізали конструкцію на дрібніші деталі. Весь метал у процесі роботи ми складали за допомогою вантажників у вантажне авто для подальшої утилізації. На демонтаж даної конструкції пішов лише 1 день.

Наші умови зрозумілі та зручні

Ми підтвердимо це своїм підходом до справи

Ціна та терміни робіт обумовлюються до початку робіт

Ціна та строки робіт
обговорюються
до початку робіт

Зручна та безпечна форма оплати – Приват24 або готівка

Зручна та безпечна форма оплати –
Приват24 або готівка

Без передоплати Оплата провадитись після прийняття робіт

Без передоплати
Оплата здійснюється
після прийняття робіт

Договір укладаємо при необхідності (ПП без ПДВ) Потрібен чек - випишемо

Договір укладаємо
за потреби (ПП без ПДВ)
Потрібен чек - випишемо

Чесні ціни на демонтажні послуги
у Запоріжжі

Ціни актуальні на

№ з.п. Найменування робіт Вартість
1 Демонтаж  цегляних  перегородок від 15 грн/м.кв.
2 Демонтаж  гіпсових  перегородок від 15 грн/м.кв.
3 Демонтаж  дерев'яних перегородок (дранка) від 15 грн/м.кв.
4 Демонтаж  бетонних  перегородок  (3-5 см) від 60 грн/м.кв.
5 Дверний отвір у цегляній стіні (10-15 см) від 1100 грн/шт.

Ми готові розпочати роботу
у день замовлення

Схема роботи з нами

 • Ви телефонуєте нам або залишаєте заявку
 • Узгоджуємо умови, вартість та зручний для вас час виконання демонтажних робіт
 • Перед виїздом наші майстри телефонують Вам
  та підтверджують зустріч.
 • Наші майстри виконують роботу, а Ви відпочиваєте.
 • Ви приймаєте та оплачуєте роботу
 • Ми Вам дякуємо та даруємо Вам
  подарунковий сертифікат на 500 грн.

Залишіть відгук про нашу роботу

Оксана
24.08.2019
Хочу выразить свою благодарность данной компании. Нужно было вырезать проем на улицу и сделать усиление, демонтировать одну стену, дверь и окно. Ребята с задачей справились на отлично, сделано все очень быстро, для меня это важно. Приятно была удивлена компетентностью менеджера и опрятностью работников, ну и, конечно, скидкой. Спасибо! Если понадобится ещё что-то, я буду обращаться только к вам и знакомым рекомендовать вас. Спасибо вам большое! Вы всегда желанные гости в нашем заведении и для вас тоже будут от нас приятные скидки.
Зателефонувати
Проконсультуватися
>>>